Osvětlení dotváří celý interiér, vytváří atmosféru a ovlivňuje náladu jeho obyvatel. V rámci návrhu interiéru zpracuji i návrh osvětlení tak, aby design světel ladil s koncepcí celého interiéru, samozřejmě s ohledem na požadavky zákazníka týkající se osvětlení prostoru a dodržení daného rozpočtu. V rámci realizace Vám svítidla také dodám.

Každý prostor v bytě či domě potřebuje odlišné osvětlení, vyžaduje tak jiný typ svítidla a světelného zdroje. Každá místnost v interiéru má svůj účel. Design osvětlení je samozřejmě podstatný pro celkový dojem z prostoru, nezapomínejme však především na jeho účelnost. Tu u výběru svítidel řešte jako první. To, že světlo v pokoji dobře vypadá, neznamená, že jej také kvalitně osvětluje.

Venkovní osvětlení a svítidla zajišťují bezpečné osvětlení kolem domu, ve vstupu i na zahradě. Z venkovních prostor si tak můžete udělat prostřednictvím zahradních svítidel kouzelné místo, kde si budete moci v klidu přečíst Váš oblíbený časopis, knihu, nebo popovídat si s přáteli při světle klasických, či designových svítidel.

Vhodná jsou LED svítidla, která vytváří poziční osvětlení s minimálním příkonem a údržbou. U vstupu nebo vjezdu jsou pak užitečná svítidla se senzory a pohybovými čidly PIR. Sloupky kolem příjezdové cesty pak zajistí bezpečný příjezd domů, zemní i pojezdová svítidla se pak dají využít v zahradní architektuře pro osvětlení detailů a hry světla se stínem. Venkovní svítidla nejsou určena jenom pro letní večery. V jakémkoli ročním období přidají kouzlo Vaší zahradě, terase nebo balkonu.