Co je interiér?

Interiér je vnitřní prostor, kde trávíte svůj čas

Interiérový design bytové architektury řeší především vnitřní uspořádání domu, či bytu z praktického, ale i estetického, výtvarného hlediska. Ideálně by měl navazovat na celkovou architekturu stavby, sledovat určitý koncept a odpovídat životnímu stylu uživatele. Interiérový design se zabývá výběrem a uspořádáním podlahy, schodišť, vestavných prvků a mobiliáře a pracuje s jejich materiálovým a barevným potenciálem. V některých případech může zasahovat do dispozičního řešení interiéru.

To vše pro vytvoření ideálního životního prostředí uživatelů. V neposlední řadě počítá s možnostmi moderního osvětlení, ozvučení, ovládání elektronických zařízení, vytváří různé atmosféry a podmínky k práci, či odpočinku. Může se zabývat i atypickými designovými prvky a nestandardním řešením různých problémů, dle možností a požadavků uživatele i návrháře. Interiérový design by se měl zabývat i výběrem kvalitních uměleckých děl (obrazů, plastik), které celkový koncept završí.

Naše bydlení

Všichni někde bydlíme, někteří ve stísněných, jiní zase v pohodlnějších podmínkách. Byt, který máme k dispozici, bychom rádi zařídili co nejlépe, a to tak, aby byl praktický, pohodlný a hezký, abychom se v něm cítili dobře se svými rodinami i hosty, ale i tehdy, když jsme ve vzácných chvílích sami.

Ať už se jedná o Váš domov, kancelář, nebo obchod. Všude se chcete cítit příjemně a uvolněně. Vždyť i do práce se můžete těšit. Abyste se cítili opravdu dobře, musí být Váš interier zařízený a sladěný přesně podle Vašich požadavků a představ.

S tím vším Vám mohu pomoci

Vyslechnu si Vaše přání a požadavky a pomohu Vám ujasnit si Vaše potřeby. Na prostor se vždy dívám nezaujatým okem a doporučím Vám vhodná řešení.

Díky počítačové vizualizaci si konečný výsledek dokážete lépe představit a rozhodnout se pro správné řešení.

Spolu vybereme vhodné materiály, dekorace a barvy. Pomohu Vám s výběrem vhodných svítidel a doplňků. Zajistím Vám spolehlivé a vyzkoušené řemeslníky a dodavatelské firmy, s jejichž pomocí společně vytvoříme Váš vysněný interiér. Nabízím Vám také organizaci a dohled nad prací řemeslníků, vyhnete se tak zbytečným prostojům při konečné realizaci.

Díky dlouhodobé spolupráci s dodavateli Vám zajistím i výhodnější nákupy proti katalogovým cenám. Spolu tak vytvoříme originální projekt, který nadchne nejenom Vás, ale i Vaše okolí. Výsledkem je Vaše maximální spokojenost.